Ruszyła z kanapy połowę Polski. Pokazała, jak aktywność fizyczna, ale i medytacje, są istotne dla zachowania równowagi w prywatnym i zawodowym życiu. – Obszar mózgu odpowiedzialny za naszą samodyscyplinę wzmacnia się jak mięsień w momencie, gdy codziennie narzucamy mu drobny wysiłek – mówiła Ewa Chodakowska podczas Kongresu Kompas ESG.

Ewa Chodakowska to bizneswoman, trenerka, autorka kilku bestsellerowych książek o tematyce związanej ze zdrowiem, w których dzieli się swoimi doświadczeniami i udziela praktycznych wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia. Oprócz tego prowadzi także szkolenia dla instruktorów fitness, dzięki czemu jej metody i filozofia treningowa są szeroko wykorzystywane w branży fitness w Polsce i za granicą.

Współzałożycielka Bebio i BeActiveTV.pl promuje holistyczne podejście do zdrowia i kondycji, skupiając się nie tylko na treningu fizycznym, ale również na zdrowym odżywianiu oraz pozytywnym myśleniu. W swoich programach i książkach porusza tematy związane z motywacją, budowaniem pewności siebie, dbaniem o równowagę emocjonalną i poszukiwaniem inspiracji do osiągania celów życiowych.

– Chcesz być liderem i zarządzać ludźmi? Naucz się zarządzać sobą i ustaw właściwe priorytety – podkreślała Ewa Chodakowska w trakcie Kongresu Kompas ESG.

FIRE CHAT – EWA CHODAKOWSKA [RELACJA]

Zdjęcia z wydarzenia:Ewa Chodakowska w trakcie Kongresu Kompas ESG.